Milí snoubenci, vítám vás na mých svatebních stránkách. 

Pevně věřím, že tu najdete to co hledáte a když ne, neváhejte mne kontaktovat.


 Chtěla bych prvotně napsat, že moc dobře vím, jak je pro vás tento den nesmírně důležitý. Také jsem se před lety vdávala a obzvlášť na výběru fotografa, jsem si dala velmi záležet, protože svatební den, ten se znovu sehrát moc nedá a chtěla jsem mít zachycený tento důležitý den opravdu hezky.

 Fotograf s vámi stráví na vaší svatbě nejvíce času ze všech, proto jsou velmi důležité předsvatební schůzky a právě to seznámení, aby opadla křeč a vy jste věděli, že vám fotograf sedí i jako člověk a nebudete se tak stydět a bát se projevovat emoce, když už se budete s fotografem osobně znát. 

 Vybírejte srdcem, dívejte se na styl fotografa, jestli je to, co se vám líbí, co byste také chtěli tisknout na zeď a prohlížet si každé vaše výročí. Fotografie je to téměř to jediné, co vám ze svatby zůstane, proto se nesmí výběr fotografa podcenit :) 


Pózy.. častý dotaz novomanželů.. U mne jsou pózy focené na přání, ale jsou vkusné, žádné retro :)

Emoce 

Troufnu si říci, že pro ty si já na každou svatbu jdu.  Tyto fotografie, jsou takové mé trofeje a za ty jsou moji klienti strašně moc vděční.  Miluji svatby a miluji, když se na nich projevují právě ty emoce. Jsem takový tichý pozorovatel ve správný čas na správným místě. Takové to ,,kuk tady na fotografku" to není úplně můj styl :) 


Detaily

 Řekla bych že detaily tvoří celek. Bez těchto detailů, by to nebylo ono. Album je tak více ještě vyšperkované a připomene vám věci, na kterých jste si při výběru dávali také velmi záležet.. šaty, oznámení, šperky atd. Mají tak si myslím velkou váhu a zaslouží si také být a fotografiích zachycené.


Fotogalerie